Wie ben ik

Corina van Dommelen

Corina van Dommelen, geboren in Eindhoven. Yogadocent en natuurgeneeskundig therapeut.

Vanaf 2003 heb ik aan veel mensen yogalessen mogen geven en nu vanaf 2026 ga ik verder in het individueel begeleiden van mensen en stop ik met de wekelijkse yogalessen. Het is voor mijn gevoel rond.

Tijdens het yogafestival voor yogadocenten in mei van 2025 heb ik als gastdocent mijn expertise over Hartcoherentie en yoga mogen delen met yogadocenten uit Nederland en België. Met het vertrouwen dat hierdoor veel cursisten deze mooie oefeningen onder begeleiding kunnen leren.

Een terugblik: vanaf mijn 15de  levensjaar beoefen ik dagelijks yoga en ademoefeningen, vanaf 1998 ben ik mij hierin professioneel gaan scholen eerst in meditatie en coaching en vanaf 2001 ben ik gestart met de Hatha en Raja yogadocentenopleiding en daarna de meditatieopleiding bij de Blikopener in Tilburg .

Later heb ik de Meridiaanyoga docentenopleiding gevolgd bij Amitabha in Deventer.

Door mijn interesse in de mens, de samenhang tussen lichaam, geest en ziel, het ontstaan van klachten en ziektes ben ik mij verder blijven ontwikkelen.

De kruidengeneeskunde was een mooie start, daarna heb ik de 4 jarige HBO opleiding in Eclectische Energetische Natuurgeneeskunde als therapeut gevolgd en succesvol afgerond.

Hierdoor worden mijn individuele therapie behandelingen erkend en gedeeltelijk vergoed door de aanvullende basisverzekering.

Hierna is de Esogetische kleurenpunctuur, acupunctuur met licht en kleur, op mijn pad gekomen. Na jarenlange studie ben ik erkend therapeut in de Esogetische Kleurenpunctuur volgens het International Mandel Institut.

Heb je interesse in de individuele sessies neem dan contact met mij op of kijk op mijn andere website.   https://prana-om.nl/

DSC05406 variatie

Luister eens naar

de  stilte binnen in je.

Aanmelden / informatie aanvraag

Bent u geinterresseerd in één van onze lessen of dienst?

Neem dan snel contact met ons op.